KANATLAR
: 2018103004
95.00 TL   66.50 TL  
Bu ürün 1 iş günü içinde kargoya verilir.
-
+
Metal lazer kesim
50cm x 30cm boyutlarında
1,5 mm çelik malzeme
Pütürlü siyah statik boya
Arka yüzünde bulunan askı aparatından tek çiviyle asılabilir
Duvardan 1 cm önde durur
Farklı boyut ve renk istekleriniz için bize ulaşın
:
Bu ürün 1 iş günü içinde kargoya verilir.
:
Ups Kargo
Gönderilecek Bölge
:
:
Siparişiniz 1 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir.

Türkiye içi siparişleriniz UPS kargo aracılığı ile 1-3 iş günü içerisinde, yurt dışı siparişleriniz DHL Expressya da UPS Kargo aracılığı ile 1-4 iş günü içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Türkiye içi siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Siparişlerinizle ilgili tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda iletişim bilgilerinizden size ulaşılarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Siparişlerinizin sağlıklı bir şekilde size teslim edilebilmesi ve siparişlerinizle ilgili gerekli bilgilendirmeyi alabilmeniz için iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
:
Aldığınız her ürün, firmamızın garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.  İade ve değişim taleplerinizi info@artunga.com adresine ileterek yada "İade & Değişim" sekmesindeki formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim alarak kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini, ürünün hasarsız ve sağlam olarak teslim alındığını kabul etmiş olursunuz.

Ürünü iade etmeniz veya alışverişten vazgeçmeniz halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 1 iş günü içinde ücret iadesi yapılmaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
DÜNYA HARİTASI
249.00 TL
TEK BOYNUZ
139.00 TL
DİNAZOR
149.00 TL
KIRLANGIÇLAR
149.00 TL
%20
KARA KURT
149.00 TL
119.20 TL
DENİZATI
135.00 TL
%5
KANATLI DENİZATI
135.00 TL
128.25 TL