0 506 689 42 05

İADE VE DEĞİŞİM

Aldığınız her ürün, firmamızın garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.  İade ve değişim taleplerinizi info@artunga.com adresine yazarak yada aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim alarak kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini, ürünün hasarsız ve sağlam olarak teslim alındığını kabul etmiş olursunuz.

Satın aldığınız ürünü, size teslim edildiği andaki durumu ile iade etmeniz gerekmektedir, üründe bir hasar ya da herhangi bir kusur meydana gelmişse iade ve değişim sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte fatura aslının da gönderilmesi gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün gönderimini size belirtilen kod ile anlaşmalı olduğumuz kargo firması vasıtasıyla yaparak ürünü ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Fakat size belirtilen kargo firmasının haricinde farklı bir firma ile gönderilmesi durumunda gönderim masrafları müşteriye aittir.

Ürünü iade etmeniz veya alışverişten vazgeçmeniz halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 1 iş günü içinde ücret iadesi yapılmaktadır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.


İade ve Değişim Talep Formu:

Talep
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.